Vendor
1
entry
Vendor
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Photographer | CASSELBERRY, FL |
Friday
18
entries
Race Administration
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JC
James Crouse | Admin | Valrico, FL |
AF
Andy Fox | Admin | Chuluota, FL |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Admin | St Petersburg, FL |
ER
Ed Ronshausen | Admin | Saint Petersburg, FL |
Paddock Control
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Paddock | North Fort Myers, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Paddock | North Fort Myers, FL | |
Paddock | North Fort Myers, FL |
Registration
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Sebring, FL | |
SG
Sherry Grant | Reg | Ormond Beach, FL |
Reg | Bradenton, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
Reg | Saint Cloud, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
PH
Paula Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
FM
Fran Martin | Tech | Orlando, FL |
Thursday
0
entries
No entries yet
Be the first one to register.
Saturday
84
entries
Race Administration
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AF
Andy Fox | Admin | Chuluota, FL |
MI
Michele Innocenti | Admin | Lutz, FL |
Admin | Mulberry, FL | |
SM
Stephen Mullen | Admin | Bradenton, FL |
EO
Elizabeth Offutt | Admin | tampa, FL |
JR
Jack Ragaglia | Admin | St Cloud, FL |
Admin | Saint Cloud, FL |
Emergency Services
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
KC
Kevin Crain | F & C | St. Cloud, FL |
Class totals: E.S.: 2F & C: 1
Flagging and Communication
28
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F & C | Orlando, FL | |
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
JB
Joyce Bezjian | F & C | Sebring, FL |
F & C | Odessa, FL | |
MB
Matt Bradford | F & C | Deltona, FL |
F & C | Middleburg, FL | |
JC
James Crouse | F & C | Valrico, FL |
JD
Joel Dziak | F & C | |
RG
Robert Gendron | F & C | Sebring, FL |
F & C | Ormond Beach, FL | |
CG
Charles Guenther | F & C | vero beach, FL |
F & C | Gulfport, FL | |
SJ
Susan Joyce | F & C | Palm Harbor, FL |
HL
Hollye Laplante | F & C | Gulfport, FL |
CL
Carl Lunderstadt | F & C | |
tm
tim martin | F & C | Port Orange , FL |
JM
John Mattox | F & C | Tampa, FL |
WM
Walter Miller | F & C | Ocala, FL |
F & C | Winter Park, FL | |
EM
Eric Moye | F & C | Longwood, FL |
RO
Ron Offutt | F & C | tampa, FL |
F & C | Kissimmee, FL | |
BR
Benny Riguard | F & C | Kissimmee, FL |
F & C | Fort Myers, FL | |
PS
Patti Socher | F & C | Cocoa, FL |
TV
Timothy Verkamp | F & C | Deltona, FL |
F & C | Boca Raton, FL | |
TW
Todd Wrice | F & C | Boynton Beach, FL |
Grid
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | ALVA, FL | |
SG
Sherry Grant | Grid | Ormond Beach, FL |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
TM
Timothy Murphy | Grid | SEBRING, FL |
Grid | Silver Springs, FL |
Paddock Control
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Paddock | North Fort Myers, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Paddock | North Fort Myers, FL |
Pits
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | ALVA, FL | |
Pits | Parrish, FL | |
RS
Richard Stewart | Pits | Valrico, FL |
JS
James Strole | Pits | Sebring, FL |
Pits | Boca Raton, FL |
Registration
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Sebring, FL | |
Reg | Bradenton, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
PH
Paula Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
FM
Fran Martin | Tech | Orlando, FL |
Starter
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Clearwater, FL | |
Starter | New Port Richey, FL | |
Starter | Winter Park, FL |
Steward
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Valrico, FL | |
JG
Joseph Gandy | Steward | Tallahassee, FL |
SG
Steve Gauding | Steward | Tallahassee, FL |
DJ
Dennis Joyce | Steward | Palm Harbor, FL |
LM
Leland Miller | Steward | Sarasota, FL |
Steward | Dania, FL | |
Steward | Melbourne, FL |
Timing and Scoring
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | New Port Richey, FL |
Instructor
14
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MB
Mitch Blackman | Inst | Zolfo Springs, FL |
GC
Greg Camp | Inst | |
LC
Larry Corwin | Inst | Nokomis, FL |
Inst | Malabar, FL | |
Inst | Alva, FL | |
Inst | Orlando, FL | |
Inst | North Fort Myers, FL | |
HL
H Neil Lund | Inst | Longwood, FL |
MP
Michael Paramore | Inst | Tampa, FL |
GR
Garrett Richardson | Inst | Winter Park, FL |
ER
Ed Ronshausen | Inst | Saint Petersburg, FL |
SS
Steve Saney | Inst | Miami, FL |
Inst | Fort Lauderdale, FL | |
Inst | Oviedo, FL |
Sunday
81
entries
Race Administration
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AF
Andy Fox | Admin | Chuluota, FL |
MI
Michele Innocenti | Admin | Lutz, FL |
Admin | Mulberry, FL | |
SM
Stephen Mullen | Admin | Bradenton, FL |
EO
Elizabeth Offutt | Admin | tampa, FL |
Admin | Saint Cloud, FL |
Emergency Services
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
KC
Kevin Crain | F & C | St. Cloud, FL |
Class totals: E.S.: 2F & C: 1
Flagging and Communication
27
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F & C | Orlando, FL | |
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
JB
Joyce Bezjian | F & C | Sebring, FL |
F & C | Odessa, FL | |
F & C | Middleburg, FL | |
JC
James Crouse | F & C | Valrico, FL |
JD
Joel Dziak | F & C | |
RG
Robert Gendron | F & C | Sebring, FL |
F & C | Ormond Beach, FL | |
F & C | Gulfport, FL | |
SJ
Susan Joyce | F & C | Palm Harbor, FL |
HL
Hollye Laplante | F & C | Gulfport, FL |
CL
Carl Lunderstadt | F & C | |
tm
tim martin | F & C | Port Orange , FL |
JM
John Mattox | F & C | Tampa, FL |
WM
Walter Miller | F & C | Ocala, FL |
WM
Walter Miller | F & C | Ocala, FL |
F & C | Winter Park, FL | |
EM
Eric Moye | F & C | Longwood, FL |
RO
Ron Offutt | F & C | tampa, FL |
F & C | Kissimmee, FL | |
BR
Benny Riguard | F & C | Kissimmee, FL |
F & C | Fort Myers, FL | |
PS
Patti Socher | F & C | Cocoa, FL |
TV
Timothy Verkamp | F & C | Deltona, FL |
F & C | Boca Raton, FL | |
TW
Todd Wrice | F & C | Boynton Beach, FL |
Grid
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Grid | ALVA, FL | |
SG
Sherry Grant | Grid | Ormond Beach, FL |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
TM
Timothy Murphy | Grid | SEBRING, FL |
Grid | Silver Springs, FL |
Paddock Control
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Paddock | North Fort Myers, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Paddock | North Fort Myers, FL |
Pits
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | Parrish, FL | |
RS
Richard Stewart | Pits | Valrico, FL |
JS
James Strole | Pits | Sebring, FL |
Pits | Boca Raton, FL |
Registration
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Sebring, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
PS
Patti Socher | Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
PH
Paula Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
Starter
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Clearwater, FL | |
Starter | New Port Richey, FL |
Steward
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Valrico, FL | |
JG
Joseph Gandy | Steward | Tallahassee, FL |
JG
Joseph Gandy | Steward | Tallahassee, FL |
SG
Steve Gauding | Steward | Tallahassee, FL |
DJ
Dennis Joyce | Steward | Palm Harbor, FL |
DJ
Dennis Joyce | Steward | Palm Harbor, FL |
LM
Leland Miller | Steward | Sarasota, FL |
Steward | Dania, FL | |
Steward | Melbourne, FL |
Timing and Scoring
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | New Port Richey, FL | |
MP
Michael Paramore | T&S | Tampa, FL |
Instructor
14
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MB
Mitch Blackman | Inst | Zolfo Springs, FL |
GC
Greg Camp | Inst | |
LC
Larry Corwin | Inst | Nokomis, FL |
LC
Larry Corwin | Inst | Nokomis, FL |
Inst | Malabar, FL | |
Inst | Alva, FL | |
Inst | North Fort Myers, FL | |
HL
H Neil Lund | Inst | Longwood, FL |
GR
Garrett Richardson | Inst | Winter Park, FL |
ER
Ed Ronshausen | Inst | Saint Petersburg, FL |
SS
Steve Saney | Inst | Miami, FL |
SS
Steve Saney | Inst | Miami, FL |
Inst | Fort Lauderdale, FL | |
Inst | Oviedo, FL |