Volunteer Registration
69
entries
Race Administration
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Admin | Dawsonville, Ga | |
Admin | Mulberry, FL | |
JR
Jack Ragaglia | Admin | St Cloud, FL |
Admin | Saint Cloud, FL |
Beverage
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JA
Joseph Appleby | Bev | amsterdam, NY |
LS
Linda Sullivan | Bev | Wiersdale, FL |
Emergency Services
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Andrew Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
EC
Elizabeth Crogan | E.S. | Fruitland Park, FL |
E.S. | Venice, FL |
Flagging and Communication
13
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JB
Joyce Bakels | F & C | Jupiter, FL |
DB
Don Barbier | F & C | West Palm Beach, FL |
JB
Joyce Bezjian | F & C | Sebring, FL |
F & C | Lake Wales, FL | |
TB
Thomas Brewsaugh | F & C | Hagerstown, MD |
F & C | Ormond Beach, FL | |
F & C | Gulfport, FL | |
HL
Hollye Laplante | F & C | Gulfport, FL |
WM
Walter Miller | F & C | Ocala, FL |
RO
Ron Offutt | F & C | tampa, FL |
F & C | Cocoa, FL | |
F & C | Mansfield, PA | |
F & C | Mansfield, PA |
Grid
8
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LC
Larry Corwin | Grid | Toccoa, Ga |
SM
Sammi Marlis-Ronshausen | Grid | St Petersburg, FL |
Grid | Venice, FL | |
JM
John Mattox | Grid | Tampa, FL |
CP
Corky Priep | Grid | Sebastian, FL |
Grid | North Fort Myers, FL | |
Grid | Silver Springs, FL | |
Grid | Bonita Springs, FL |
Sound Control
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Sound | North Fort Myers, FL | |
Sound | North Fort Myers, FL |
Paddock Control
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AH
Andrea Hess | Paddock | Big Pine Key, FL |
Paddock | Big Pine Key, FL | |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
KT
Kenneth Taylor | Paddock | Fort Myers, FL |
Paddock | North Fort Myers, FL |
Pits
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pits | Parrish, FL | |
Pits | Sebring, FL | |
Pits | Naples, FL | |
Pits | Naples, FL | |
RS
Richard Stewart | Pits | Valrico, FL |
Registration
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Sebring, FL | |
Reg | Kissimmee, FL | |
Reg | South Daytona, FL | |
Reg | Winter Park, FL | |
Reg | Saint Cloud, FL | |
Reg | Cocoa, FL |
Scrutineer
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
CB
Collins Barber | Tech | Sanford, FL |
JB
Jackson Belcher | Tech | Sebring, FL |
JH
James Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
PH
Paula Hildock | Tech | Daytona Beach, FL |
Tech | South Daytona, FL | |
Tech | S Daytona , FL |
Starter
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Clearwater, FL | |
Starter | New Port Richey, FL |
Steward
9
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Vero Beach, FL | |
Steward | Vero Beach, FL | |
Steward | Dawsonville, Ga | |
ME
Martyn Eastwood | Steward | Palm Bay, FL |
MF
Michael Finn | Steward | Hollywood, FL |
LM
Leland Miller | Steward | Sarasota, FL |
BR
Bob Ricker | Steward | Pompano Beach, FL |
Steward | Melbourne, FL | |
Steward | St. Petersburg, FL |
Timing and Scoring
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
T&S | New Port Richey, FL | |
T&S | Stone Mountain, GA | |
MM
Margaret Mitchell | T&S | West Palm Beach, FL |
T&S | Orlando, FL |